• Wyobraź sobie zajęcia językowe,
  na których uczysz się w małej grupie, dostosowanej poziomem.
  W grupie, którą lubisz, z lektorem, który zawsze znajdzie chwilę,
  by sprawdzić, Twoje postępy.
 • Co chwilę słychać radosny śmiech dzieci i lektora.
  W zasadzie nie wiadomo kiedy mija godzina zajęć.
  „Już koniec? Już mamy iść do domu?
  – to chyba najczęstsze pytanie, jakie słyszymy.

Zapraszamy do nas na zajęcia, gdzie poczujesz komfort nauki.

Gdzie szybko odkryjesz, że nauka języka obcego może być łatwa, przyjemna i radosna. Do szkoły, gdzie poznasz nowych rówieśników, którzy będą kolejnym argumentem za tym, by w życiu otwierać się na znajomości i kultury.

Do szkoły, która ośmieli Cię, byś zaczął mówić w języku obcym. Szkoły, która daje szansę na spokojny rozwój każdego!

W klasach wczesnoszkolnych

kładziemy nacisk na naukę intuicyjną – tworzymy sytuacje z życia wzięte, wykorzystujemy prawdziwe rekwizyty, badamy każdym zmysłem.
Powoli wdrażamy dzieci do nauki systemem szkolnym, by ułatwić im przejście do etapu wyższych klas szkoły podstawowej.

Podręczniki, z jakich korzystamy, głównie wydawnictwa National Geographic Learning, przeznaczone wyłącznie dla szkół prywatnych, pomagają rozwijać wszelkie umiejętności językowe, ale i ciekawość świata.

Od klasy czwartej

stopniowo rozpoczynamy przygotowania do form pisemnych egzaminów, np. wymieniając się kartkami z innymi szkołami językowymi ze świata!

Dużo gramy, jeszcze więcej rozmawiamy i słuchamy.

Od klasy siódmej

obok aktywności rozwijających codzienne umiejętności komunikacyjne pojawiają się testy diagnostyczne i trening technik egzaminacyjnych, by mieć pewność, że wszystko jest dla Słuchaczy jasne, jeśli chodzi o formułę egzaminów państwowych.

Bardzo nam zależy, by nasi Słuchacze byli jak najlepiej przygotowani do egzaminów, bo od tego zależy często wybór kolejnej szkoły. Dlatego grupy egzaminacyjne w ofercie otrzymują dodatkowe godziny, które mogą zrealizować w czasie okołoświątecznym i w ferie oraz przed samymi egzaminami.

Młodzież

Czas nastoletni, okres szkoły średniej to doskonały moment na ćwiczenie umiejętności komunikacyjnych, stąd nasze zajęcia dla nastolatków skupiają się przede wszystkim na praktycznym, interaktywnym podejściu do nauki języka obcego.

Dużo rozmów na tematy zmuszające do myślenia, aktywne wzbogacanie słownictwa i struktur gramatycznych, dużo pracy w parach i małych grupach, jak najwięcej śmiechu, bo dzięki temu nieśmiali nastolatkowie otwierają się najlepiej.

Matura

Ostatni rok szkoły średniej przeznaczamy na poznanie technik egzaminacyjnych, szlifowanie gramatyki, globalne powtórki ze słownictwa i pracę z arkuszami. To czas wytężonej pracy, same praktyczne treści, dodatkowe testy próbne, czyli realne wsparcie dla młodego człowieka, który potrzebuje konkretów.

Dla dorosłych

Indywidualnie dostosowujemy program do wymagań naszych klientów, np. skupiamy się na przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu oraz doświadczeniu, zyskasz biegłość oraz pewność siebie!

WCIĄŻ MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Nauka z nami jest ciekawa. przyjemna. skuteczna!

Istniejemy na rynku już ponad 15 lat i mamy świetną reputację wśród naszych uczniów i ich rodziców!

Nasza filozofia opiera się na umiejętnym i skutecznym łączeniu tego, co koniecznie z tym, co przyjemne. W zajęcia wplatamy nowoczesne technologie, nie jest dla nas problemem prowadzenie zajęć zdalnych czy hybrydowych, jeśli jest taka konieczność.

Pracujemy w oparciu o ksiązki współtworzone przez National Geographic, co zapewnia piękną oprawę graficzną, ale i bogate treści.

Od 2020 roku dajemy naszym Kursantom możliwość pracy w dowolnym trybie. Ewentualna choroba czy kwarantanna nie uniemożliwiają uczestnictwa w zajęciach.